:: Do następnego!


Trochę mi tak głupio i zupełnie wstyd, że piszę dopiero teraz. Nie wiem od czego zacząć, więc może zacznę od siebie.

Cóż, nie da się ukryć, że od ostatniego newsa trochę czasu minęło (nie sądziłem jednak, że minie go aż tak dużo!). Wydawało mi się, że jakoś się zbiorę w sobie i przełamię chwilowy little britainowy impas. Przyznaję się bez bicia: nie udało się.

Po 5 latach pisania o wszystkim co miało w nazwie "Matt Lucas" i "David Walliams" nieco się wypaliłem. Teraz jestem już tego pewien i nareszcie mogę to nazwać po imieniu. Bynajmniej nie chodzi mi jednak o wypalenie względem samego serialu, a względem tej oto strony. Rzetelnie przygotowany news zajmował czasami kilkadziesiąt minut (nierzetelne - znacznie krócej ;). Powiem szczerze, że teraz z chęcią przeznaczam je na bieganie. Tak nagle, zupełnie przed 30-stką, odkryłem, że dolne kończyny służą nie tylko do chodzenia. No, ale moje kończyny nie są w tym momencie najważniejsze.

Postanowiłem, że skoro wolnego czasu netto mam zdecydowanie mniej niż brutto kiedyś, to chyba należy się do tego przyznać. Tak zupełnie otwarcie i przy wszystkich. Na jakiś czas zawieszam więc pracę przy tym miejscu. Lepiej podjąć męską decyzję i zrobić to teraz, niż produkować 1 newsa na miesiąc udając przy tym, że wszystko jest ok.

Jak takie zawieszenie będzie wyglądało w praktyce? Nie będę pisał newsów i rzadziej będę śledził to co się dzieje wokół Matta i Davida. Ile to wszystko potrwa? Miesiąc? Rok? 10 lat? 12 minut? Hu nołs...

W tym miejscu chciałbym gorąco podziękować ludziom, którzy przez te wszystkie lata motywowali mnie swoimi mailami. Tym wszystkim, którzy tu zaglądali, pobłogosławili dobrym słowem, wzięli udział w konkursach, przenocowali w czasie koncertu Radiohead (spasiba Marta!) i tym, którzy dali mi odczuć, że to co robię ma większy, bądź mniejszy sens.

Mój adres e-mail jest ciągle jest do Waszej dyspozycji. Jeżeli w ciągu roku wydarzy się coś nieoczekiwanego, to piszcie. A nóż staniecie się ojcem i matką jakiegoś kolejnego newsa.

To było cholernie udanych 5 lat.
Dzięki!
Dodane 31 Maj 2012 przez: Boguslaw || Komentarzy 0 <---- skomentuj

:: Tydzień ze Sport Relief w PL!
Następny tydzień możecie sobie zarezerwować dla kanału BBC Entertainment. W godzinach popołudniowo-wieczornych będzie się tam mogli natknąć na serię programów z cyklu "Sport Relief" [między innymi te z Davidem Walliamsem w tle]. Czymże jest "Sport Relief"? Ano -> tym.

Dokładną rozpiskę znajdziecie poniżej:
26 marzec 23:00 - Oto Sport Relief
26 marzec 23:35 - Piekielny tydzień Johna Bishopa
27 marzec 23:10 - Sport Relief 2012: Wielki wyczyn Małej Brytanii
28 marzec 23:00 - Sport Relief 2012: Walliams kontra Tamiza
31 marzec 17:35 - Sport Relief 2012: Praktykanci Sport Relief
1 kwiecień 17:00 - Wielki finał Sport Relief

A jeszcze dokładniejszą, będącą jednocześnie materiałem prasowym -> tutaj.

Cóż mogę dodać od siebie. Jeżeli tylko dysponujecie odbiornikiem telewizyjnym z opłaconym abonamentem w: Telewizja n, CYFRA+, UPC, VECTRA, Multimedia, bądź TOYA, to koniecznie to obejrzyjcie/oglądnijcie.

W razie pytań dzwońcie!
Dodane 21 Marzec 2012 przez: Boguslaw || Komentarzy 8376 <---- skomentuj


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 49771480 bytes) in /home/littlebr/www/cutenews/inc/functions.inc.php on line 991