:: LB:USA - nowe postacie
usa_logo_littlebritain.pl.gif
Zgodnie z zapowiedziami, w najnowszym dziele Matta i Davida "Little Britain USA" ma się pojawić szeroki wachlarz najróżniejszych postaci. Obok Sebastiana, który będzie czuł miętę do amerykańskiego prezydenta [w tej roli prawdopodobnie pojawi się Anthony Head, odtwórca roli premiera U.K.]; Vicky Pollard, która zostanie wysłana na obóz dla młodzieży grzecznej_inaczej; Daffyda, który będzie się ubiegać o posadę jedynego geja na uniwersyteckim kampusie; Marjorie Dawes, która zajmie się poniżaniem swojego otyłego amerykańskiego stadka; Lou, który wraz z Andym odwiedzi kaznodzieja w celu uleczenia jego 'niemrawych' kończyn; oraz Emily Howard [zdj. w galerii], pojawią się nowe, równie interesujące postacie. W tym gronie znajdzie się m.in. Ellie Grace.

Pierwowzorem dla Ellie Grace [zdj. w galerii], pucołowatej nastolatki, w którą wcieli się Matt Lucas, stała się amerykańska gwiazdka pop - Britney Spears. Jej matkę, ubraną w strój typowej amerykańskiej matki, a więc sukienkę w kwiatki i dżinsową marynarkę, zagra David Walliams. Krążą pogłoski po wsi, że pani Spears nie będzie jedynym produktem amerykańskiej popkultury, który pojawi się w LB:USA.

Jeżeli mowa o little britainowych pierwowzorach. Wśród nich znajdzie się postać bazująca na ekscentrycznym miliarderze Howardzie Hughesie [główny bohater filmu "Aviator" Martina Scorsese] i Barbarze Woodhouse - znanej treserce psów i yorków.

Zachęcam do odwiedzenia specjalnej galerii LB:USA.
W sumie mnie też możecie odwiedzić...
Dodane 15 Maj 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0

Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


Security Image

| Zapomnij
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews