:: Larry Brezner o LB: USA
bilde.jpg
"Serial jest uniwersalny" - tak o najnowszym dziele [i humorze w nim zawartym] Matta i Davida, powiedział jeden z producentów Little Britain USA, Larry Brezner. Brezner w przemyśle komediowym jest istną legendą. Współpracuje/ował on m.in. z Robinem Williamsem i BillymCrystalem.

O Wilmington, w którym przez ostatnie tygodnie kręcono LB: USA, wypowiedział się w samych superlatywach. To miasto położone w stanie New Yersey wybrano nie tylko z uwagi na profesjonalną i znakomitą ekipę filmową, ale również z powodu zróżnicowanej topografii miasta. Dzięki niej skecze kręcone w różnych częściach Wilimngton dają wrażenie tego, jakby były one filmowane w różnych częściach Stanów Zjednoczonych.

Brezner powiedział, że część nowych postaci, które pojawią się w najnowszej odsłonie Little Britain, powstały w wyniku podróży Matta i Davida po USA. "Zabrałem ich do Wilmington, wziąłem ich na mecz bejzbolowy Chicago Cubs. Zabrałem ich we wszystkie te niezwykłe miejsca. Jednym z nich była strzelnica. To było niesamowite przyglądając się burzy ich mózgów." - powiedział.

Materiał, który nakręcono w Wilmington zostanie zmontowany w Los Angeles. Tam też zostanie on pokazany widowni w celu nagrania ich żywiołowych wyrazów radości w postaci chichotów, rechotów i wszystkich innych *chotów. Aktorzy pokuszą się również o zaprezentowane publiczności kilku skeczy w wersji 'live'. Jeżeli chcielibyście się znaleźć wśród tej garstki wybrańców, to zapraszam do odwiedzenia tej strony > 'ta strona'.

Larry Brezner potwierdził, że LB: USA pojawi się tej jesieni w amerykańskim kanale stacji HBO. W BBC serial zadebiutuje w pierwszym kwartale 2009 roku. O Burundi, Hondurasie, Kiribati i Polsce na razie nic mi nie wiadomo.
Dodane 22 Maj 2008 przez: Boguslaw || Komentarzy 0

Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


Security Image

| Zapomnij
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews