:: Na kolacji u palantów
1212.jpg
David Walliams wystąpi w nowej komedii studia DreamWorks pt: „Kolacja dla palantów” („Dinner for Schmucks”). Film będzie remakiem francuskiej komedii z 1998 roku o tym samym tytule. David wcieli się w postać pewnego szwajcarskiego bankiera.

O czym dokładnie jest ten film? Opowiada on o losach przyjaciół, którzy w ramach swojego nietuzinkowego hobby organizują cotygodniowe (tytułowe) kolacje. Zabierają na nie osobę, która okazała się być najbardziej beznadziejną postacią, którą spotkali w mijającym tygodniu. Sielanka trwa do czasu, kiedy to jeden z nich przyprowadzi ze sobą prawdziwego palanta. W tej roli zobaczymy Steve'a Carella. W obsadzie znalazł/a się również m.in.: Paul Rudd, Stephanie Szostak, Bruce Greenwood, a także Zach Galifianakis. Zapowiada się więc całkiem ciekawie. Reżyserią zajmie się Jay Roach, który do tej pory popełnił m.in. „Poznaj moich rodziców”, „Poznaj mojego tatę”, czy „Austin Powers i (jego) Złoty Członek”. Swiatowa premiera filmu zapowiedziana jest na 23 lipca 2010 r.

230 news za nami. Jeszcze tylko 4568 i zamykam ten majdan.
Dodane 23 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 2


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 32518914 bytes) in /home/littlebr/www/cutenews/inc/shows.inc.php on line 552