:: Na kolacji u palantów
1212.jpg
David Walliams wystąpi w nowej komedii studia DreamWorks pt: „Kolacja dla palantów” („Dinner for Schmucks”). Film będzie remakiem francuskiej komedii z 1998 roku o tym samym tytule. David wcieli się w postać pewnego szwajcarskiego bankiera.

O czym dokładnie jest ten film? Opowiada on o losach przyjaciół, którzy w ramach swojego nietuzinkowego hobby organizują cotygodniowe (tytułowe) kolacje. Zabierają na nie osobę, która okazała się być najbardziej beznadziejną postacią, którą spotkali w mijającym tygodniu. Sielanka trwa do czasu, kiedy to jeden z nich przyprowadzi ze sobą prawdziwego palanta. W tej roli zobaczymy Steve'a Carella. W obsadzie znalazł/a się również m.in.: Paul Rudd, Stephanie Szostak, Bruce Greenwood, a także Zach Galifianakis. Zapowiada się więc całkiem ciekawie. Reżyserią zajmie się Jay Roach, który do tej pory popełnił m.in. „Poznaj moich rodziców”, „Poznaj mojego tatę”, czy „Austin Powers i (jego) Złoty Członek”. Swiatowa premiera filmu zapowiedziana jest na 23 lipca 2010 r.

230 news za nami. Jeszcze tylko 4568 i zamykam ten majdan.
Dodane 23 Październik 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 2

CeliaAdkins @ 22 Grudzień 2010, 18:49
There is no other good way to receive excellent mark than to create the essay but that’s, likewise, good to order the <a href="http://www.manyessays.com">miscellaneous essays</a> in the essays writing service.
professional custom writing services @ 24 Grudzień 2010, 19:12
Students' studying process demands perfect writing skills, however, college students, which have no time can destroy their success. Hence, to order the business term paper from the research paper writing service should be a correct decision.
Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


Security Image

| Zapomnij
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews