:: Matt i David na szczycie
Twórcy Little Britain, wraz z ponad tysiącem innych osobistości [m.in. Roger Federer i Ricky Gervais], pojawią się w najnowszej edycji książki pt: „Who's Who 2010” [162 edycja!], choć zdaje się, że książka to zbyt mało powiedziane. „Who's Who” to raczej opasły tom, mający grubo ponad 2500 stron, zawierający grubo ponad 30.000 osób i kosztujący równie grubo, bo ponad 150 funtów szterlingów. „Who's Who” po raz pierwszy opublikowano w roku 1849 roku. W pierwowzorze książka zawierała alfabetyczną listę znamienitych osób, m.in. biskupów, posłów i żołnierzy. W roku 1897 wprowadzono pewną drobną zmianę. Obok nazwiska pojawiła się krótka notka biograficzna danej osoby.

Obecność w „Who's Who” oznacza ogromny prestiż. Osoby, które zostają opisane w książce można śmiało zaliczyć do grona ludzi „znaczących i wpływowych”, a także tych, które „osiągnęły szczyt doskonałości w swojej dziedzinie”. Zastanawiacie się jak zostali opisani Matt i David? Nie? Mimo wszystko i tak Wam powiem, choć zdradzę jedynie fragment opisu [na razie tylko tyle wyciekło do internetu]. Przy haśle „rozrywka” mają napisane:
1) Matt Lucas - „jedzenie chrupek, oglądanie piłki nożnej, jedzenie czekolady, oglądanie musicali, spanie, jedzenie racuchów”,
2) David Walliams - „pływanie”.

Jak dla mnie brzmi to raczej jak CV kogoś, kto raczej nie powinien liczyć, że dzięki niemu znajdzie jakąkolwiek pracę.
Dodane 09 Grudzień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0

Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


Security Image

| Zapomnij
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews