:: Gandalf krytykuje Daffyda
Sir Ian McKellen, odtwórca m.in. roli Gandalfa Szarego i Białego ["Władca Pierścieni"], skrytykował ostatnio Matta Lucasa. Mattowi dostało się za rolę Daffyda "jedynego geja we wsi" Thomasa. Ian stwierdził co następuje: "Postać Walijczyka Daffyda jest pełna uprzedzeń i stereotypów, które sugerują, że jeżeli jesteś homoseksualistą, to musisz być również zniewieściały i pretensjonalny".

Przemawiając do uczniów szkoły w Suffolk Ian dodał: "Muszę przyznać, iż jestem nieco zaniepokojony tym, w jaki sposób przedstawia się homoseksualistów (szczególnie) w telewizji".

Cóż mogę dodać ze swojej strony. Trochę dziwi mnie fakt krytyki wobec Matta, skoro nie na jednym zdjęciu razem pozowali i ponoć z niejednego talerza razem jedli. Widać, że Ian nie do końca zrozumiał przesłania otyłego, ubranego w różowy lateks młodzieńca z górniczej miejscowości o kryptonimie "Llandewi Breffi".

A propos Matta -> "Matt is back!". Po raz pierwszy od przeszło dwóch miesięcy zostawił wiadomość na swoim twitterowym koncie. Jego treść to: "Just want to say thanks for your messages of support, which have been much appreciated".
Dodane 10 Grudzień 2009 przez: Boguslaw || Komentarzy 0

Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


Security Image

| Zapomnij
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews