:: LittleBritain.pl - już od 3 lat z Wami!
1212.jpg
07.03.07 - dokładnie 3 lata temu powołałem do życia niniejszą stronę [o tym jak i dlaczego to zrobiłem możecie przeczytać w newsie z 7 marca 2009r.]. Nie będę Was zamęczał statystykami odwiedzin, albo informacją o tym, ile pojawiło się od tego czasu newsów. Chciałbym Wam za to podziękować prosto ze swojego mięśnia sercowego. Podziękować za to, że mimo wszystko zaglądacie w to miejsce. "Senkju!"

Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie kilka zmian. Tak jak już wstępnie zasugerowałem, chciałbym przemodelować szatę graficzną. Myślę o tym, aby stworzyć jakiś ciekawy szablon w oparciu o wordpress. Wbrew pozorom ten system blogowy jest bardzo podatny na wszelkie graficzne udoskonalenia. Przykładem niech będzie ta -> strona. Dodatkowo chciałbym stworzyć kilka nowych cornerów. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie udaje mi się pogodzić obowiązki na linii praca-błogosławiony_stan_narzeczeński-strona. Mam nadzieję, że nadal tak zostanie.

Pozdrowienia znad ramienia!
Dodane 07 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 1


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 32518914 bytes) in /home/littlebr/www/cutenews/inc/shows.inc.php on line 552