:: "He's a baby!"
Niestety, mam złą informację dla wszystkich fanów George Dawesa - charyzmatycznego bębniarza-zliczarza punktów, którego powinni¶cie kojarzyć z programu pt: "Shooting Stars" [więcej informacji o nim znajdziecie oczywi¶cie -> tutaj]. Okazało się, że ubiegłoroczny, 6 sezon w/w programu, będzie jednocze¶nie ostatnim sezonem z George Dawsem w tle. Nowa seria "Shooting Stars" powinna się pojawić jeszcze w tym roku. Na razie nie wiadomo, czy ktokolwiek wcieli się w jego postać.

"To pierwszy raz w historii serii, kiedy to zabraknie mnie w programie. Bardzo nad tym faktem ubolewam. Mam nadzieję, że wkrótce co¶ wspólnie [z twórcami Shooting Stars - dop. admina] zrobimy" - powiedział Matt w jednym z ostatnich wywiadów.

Co też takiego jest powodem jego odej¶cia? Praca, praca i jeszcze raz praca. Matt wraz z Davidem zabierają się ostro do pracy nad zupełnie nową serią. Na razie niewiele o niej wiadomo. Ma to być ponoć połączenie serialu komediowego z czym¶, co się zowie "sketch show". Prawdopodobnie jego premiera nastąpi jeszcze pod koniec br.

Bez odbioru.
Dodane 12 Marzec 2010 przez: Boguslaw || Komentarzy 0

Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


Security Image

| Zapomnij
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews