:: Matt zamyka konto
Wow! [czytane przez "w" a nie "fał"] Mam dla Was newsa na temat Matta! Okazuje się, że kilkumiesięczny monopol na informowanie Was o wszystkim co dotyczy Davida został wreszcie przełamany. No i dobrze, chociaż mogło to dotyczyć nieco bardziej optymistycznej kwestii. O co więc poszło?

Wszystko rozegrało się na Twitterze. Niejaki @oOfuscoOo - 16-letni mieszkaniec Wysp Brytyjskich, w jednej ze swoich wypowiedzi mocno zażartował z Kevina McGee, byłego męża Matta, który w 2009 roku popełnił samobójstwo [news z 6 października 2009 r.].

Matt napisał do @oOfuscoOo, że ma się wstydzić za to co zrobił, i że ma usunąć swój wpis. Dodał przy tym, że bynajmniej nie żartuje. Użytkownik "oOfuscoOo" przeprosił Matta i napisał, że ten "dowcip" nie miał celu jego urażenia i został wysłany jedynie do znajomych "oOfuscoOo". Mimo wszystko jakimś cudem trafił do Matta. W ostatniej swojej wypowiedzi Matt pożegnał się z ponad 570 tys. osobami, które śledziły jego wpisy: "I appreciate all the support on here over the past couple of years but it's time to shut down my Twitter account. Xx".

Konto na razie jeszcze jest widoczne. Zobaczymy co będzie później. Możecie je znaleźć -> tutaj.

Trochę tak głupio. Pamiętam, jak Matt kilka razy odpisał mi na tzw. "prajwet mesydża". Później przez cały weekend tańczyłem boso ze szczęścia na miejscowym pastwisku! To były czasy!

Co się stało z "oOfuscoOo"? Użytkownik na razie usunął swoje konto. Krążą pogłoski po wsi, że namierzają go bojówki, które bynajmniej nie powstały po to, aby głosić słowo boże.
Dodane 29 Luty 2012 przez: Boguslaw || Komentarzy 0

Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


Security Image

| Zapomnij
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews