:: LittleBritain.pl - 5 urodziny!
7 marca 2007 r. Pan Dr Andrzej Bogucki wygłosił wykład pt. „Polskie osadnictwo wojskowe na Kresach II Rzeczypospolitej Polskiej” [info]. Zdaje się, że nie zdawał sobie sprawy, iż na jego doktorskich oczodołach, gdzieś tam hen za miejscowym monopolowym, tworzy się historia! I to jaka! Tak tak! Tego samego dnia światło dzienne ujrzała niniejsza strona.

5 lat, czy to dużo? Moim skromnym zdaniem - jak najbardziej. Strona powstała po to, aby poinformować niepoinformowanych o czymś takim jak "Little Britain". Po tych 5 latach widzę, że trochę się rozrosła. Zakładanie minimum zostało zrealizowane w zasadzie w ciągu kilku miesięcy od jej uruchomienia. Później było tylko lepiej. Nowe cornery, opisy, zdjęcia, filmy, gry i tona innych rzeczy, które udało mi się gdzieś tam odnaleźć.

Co będzie dalej? Czas pokaże. Na razie w Little Britainowym półświatku niewiele się dzieje. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni, a jeżeli nie - bo przecież na wszystko przychodzi kiedyś czas - to trudno. Nic na siłę.

Nie wiem jak Wy, ale ja idę świętować. Zamierzam się ostro sponiewierać przy balladach Michała Bajora!

Darz Bór!
Dodane 07 Marzec 2012 przez: Boguslaw || Komentarzy 0


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 32518914 bytes) in /home/littlebr/www/cutenews/inc/shows.inc.php on line 552