:: Le menu
Newsy
Historia prawdziwa
Zostaw Swój Ślad
Promocja
LinkY
O mnie
O stronie
:: come fly
   with me
Info
Postacie
Odcinki
Napisy
Video
Galeria
:: Little Britain
Początek
Twórcy
 - Matt Lucas
 - David Walliams
Postacie
 - Andy & Lou
 - Vicky Pollard
 - Daffyd Thomas
 - Emily Howard &
   Florence

 - Marjorie Dawes
 - Kenny Craig
 - Sebastian & Michael
 - Carol Beer
 - Mr Mann, Roy &
   Margaret

 - Anna
 - Maggie & Judy
 - Dennis Waterman
 - Ray McConney
 - [eng] More...
Serie TV
 - Vol. 1
 - Vol. 2
 - Vol. 3
Little Britain Live
Little Britain Abroad
Little Britain: The Video
  Game

:: LB: USA
Info
Postacie
Odcinki
Video
Tapety
Galeria
:: LB: MOVIE
Info
:: Rock Profile
Info
- Sezon I i II
- Sezon III
DVD Extras
Galeria
:: Corners
Talk-Show
Fat Fighters
Na intymnie
Sport Relief
Reklamy TV
Wall of Fame
Dla smakoszy
Kröd Mändoon
George Dawes
Monster Trucks!
Look into my eyes
Desert Island Discs
The Boy in the Dress
Alicja w Krainie Czarów
:: LB Stuff
Napisy
Tapety
Galeria
Konkurs #2
Konkurs #1
Autografy
  Gry:
 - Full ver.
 - Demo ver.

 :: Come Fly With Me - PostacieMelody Baines i Keeley St Clair
Najlepsze kumpele linii „FlyLo”. Jeżeli chcesz zostać szybko i bezboleśnie obsłużony, to… unikaj stanowiska, na którym się znajdą. I nie bądź gruby, bo inaczej Cię dotkliwie poniżą!
 

Taaj Manzoor
Uwielbia walki w klatkach, film „Avatar 2”, chciałby TO zrobić z Megan Fox i nakręcić jakiś film. Chłopie! On kocha filmy! Kocha walki w klatkach i podoba mu się Megan Fox! Co to za synek z niego jest! Chłopie! Mówię Ci!

Omar Baba
Dumny właściciel linii „FlyLo”. Tańszego biletu nie znajdziesz! Co z tego, że wysiądziesz 256 km od miejsca docelowego? Co z tego, że będziesz leciał na stojaka i w kiblu będziesz mógł się kochać tylko przez 5 minut? Co z tego? Skoro jest *uresko tanio!

Ian Foot
Dyrektor ds. Imigracji, któremu nie obce są wyrazy takie jak: łajdak, cham, prostak, proso, taca… i najważniejsze z nich – rasista! Tak tak! W zeszłym roku został nim nazwany 2265436 razy. Jak będzie w tym? Się zobaczy.

Fearghal O'Farrell
Steward linii „Our Lady Air”. Uczynny i pomocny. W razie czego pobłogosławi dobrym słowem, przyniesie poduszkę, ciepły ręcznik, zadławi garścią orzechów i podrobi Twój podpis na formularzu oceny lotu i załogi. Gej.

Lee Lodge
Współpracownik tego co powyżej. Wiecie jak odróżnić homo od hetero? Ponoć każdego hetero da się złamać kuflem piwa. W jego przypadku wystarczyło pół.
 

Precious Little
Właścicielka kawiarni na lotnisku. Uskutecznia tzw. ukryte bezrobocie. Kawiarnie prowadzi od ponad 20 lat i do tej pory sprzedała ponad 100 kubków kawy! Serio! Nie 200! Nie 2563! Nie milion nawet! Ponad 100! To jest wyczyn!

Moses Beacon
Pasażerski Oficer Łącznikowy – cokolwiek to oznacza, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Oprócz usługiwania cholernie ważnym ludziom, prowadzi organizację charytatywną o kryptonimie „WishWings”. Niestety, charytatywna jest ona jedynie z nazwy.

Buster Bell i Mickey Minchin
Lotniskowi paparazzi, którzy robią wszystko, aby… nimi nie być. A to zrobią zdjęcie nie temu co trzeba, a to przegapią osobę, na którą czekali od bitych 2 tygodni. Dodatkowo wszystko ich wkurza i na wszystko narzekają.

Jackie i Simon Trent
Pierwsza para brytyjskich pilotów ever! Simon kochał się namiętnie w kiblu z jedną ze stewardess. Jackie się kapnęła, zaciągnęła do szkoły pilotażu i awansowała. Dzięki temu może być teraz wszędzie tam gdzie on. No i jest.

Tommy Reid
Właściciel szkockiego akcentu, ryżego owłosienia i takiego pewnego marzenia o zostaniu pilotem. Stara się to osiągnąć podając frytki i zmywając kible. Ponoć każdy dobry pilot zaczynał od czegoś takiego. Ponoć.

Judith i Peter Surname
Małżeństwo, któremu zawsze wiatr w odby… tfu! w oczy. Gdziekolwiek i na jakąkolwiek wycieczkę by się nie wybrali, zawsze spotka ich coś zaiste niegodziwego i równie przykrego.
 

Penny Carter
Znany amerykański senator, który ciągle wplątuje się w różne trzyznaczne sytuacje. Ma człowiek pecha. Zawsze gdy chce komuś pomóc np. szukając szkła kontaktowego, nieopatrznie ściąga całe ubranie i zaczyna... kopulować.

Terry i John
Syn i ojciec, lotniskowi bagażowi. Jeżeli masz zamiar przewieźć w walizce szklany kubek, szklaną szklankę, bądź niekoniecznie szklany talerz – zrezygnuj z tego. To, czego nie uda im się zepsuć, sprzedadzą w okolicznym komisie.

Ben Roberts i James Stewart
Celnicy, gorący zwolennicy zażywania dopalaczy w godzinach pracy. Jeżeli przemycasz jakieś dragi, to wiedz, że część z nich będziesz musiał przekazać w ramach ich donozdrzowej kontroli. W nosie mieli już ponoć wszystko.

Hetty Wolf
Starsza pani „made in Germany”. Cholernie ciężko sprostać jej wymaganiom. Zapewne, aby tego dokonać będziesz musiał zadłużyć siebie i swoje przyszłe dzieci. Na początek kup jej karton fajek i wódę. Oczywiście to dla jej syna.

Geoff i Sue Stott
A: Kochasz Disney’a? | B: Tak! | A: A widziałeś „Pocahontas”? | B: Oczywiście! | A: A widziałeś go 353636 razy pod rząd? | B: Sro Cię i wali Ci?!? | A: Mnie nie, ale im jak najbardziej.
 

Asuka i Nanako Tawaka
Równie japońskie, co ortodoksyjne fanki pewnego znanego brytolskiego człowieka o imieniu „Martin”, a nazwisku „Clunes”. Mają z nim wszystko! Kubki, czapki, pojemniki, stringi z dziurką, talerz i plecak. Chciałyby mieć – dziecko.

George Spires
Nałogowy meloman i znawca wszystkiego co ma w nazwie „opera” (z przeglądarką włącznie!). Namiętnie jej słucha, by później ją odśpiewywać i wynucać. Jeżeli chcesz się odlać, to wiedz, że w spokoju tego nie zrobisz.

Rodzina Woods
Co z tego, że spóźnili się na swój? Co z tego, że będą musieli przez tydzień kiblować na lotnisku? Przecież tutaj jest tyle do roboty! Można przejść się po sklepach, skorzystać z darmowego szaletu i powymieniać kasę w kantorze!

Członek Królewskiego Dworu
Sprawdzi wszystko i wszystkich. Chce być pewna, że Księżniczka Anna będzie podróżowała w iście królewskich warunkach. Jeżeli w sałatce znajdzie się jabłko, masz szczęście. Jeżeli kawałek kiwi – przesrane.

Colin i Gavin
Znani francuscy rekonstruktorzy bitew, walk, potyczek (również tych słownych), a także jatek, starć i bójek! Jeżeli nie wiesz jak wyglądają historyczne rekonstrukcje, spytaj ich, a na pewno Ci pomogą.

Ashley
Mężczyzna o niezwykle męskim imieniu. Kierownik Tommy'ego. Uczy go jak obsługuje się kasę, podaje zimne napoje i zmywa świeże wymiociny. Gdyby nie on, Tommy w środowisku gastronomicznym byłby nikim.

Steve Downes
Wraz ze swoim psem o imieniu Bobo, patrolują lotnisko w poszukiwaniu dragów najróżniejszej postaci. Gdy Bobo coś wyniucha, w nagrodę może to wciągnąć/skosztować. Jeżeli się przy okazji naćpa - trudno. Taka fucha.

Ray i Anna Wilkins
Właściele lotniskowego pubu. Urządzili go w tylko sobie znany sposób. Jest wiejsko, lokalnie, a na podłodze jest nawet dywan. Jedyny szkopuł polega na tym, że nikt nie był w nim dłużej niż 12 minut. Ray usilnie chce to zmienić.

Ochroniarz-macacz
Jeżeli posiadasz części intymne i zamierzasz przejść z nimi przez odprawę celną, to wiedz jedno – po przejściu przez bramkę takie intymne już one nie będą. Ten oto ochroniarz dotknie Cię tam, gdzie nie za bardzo powinien.

Corinne Oliver
Corinne pracuje na lotnisku jako opiekun ludzi sparaliżowanych od pasa w dół. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że sama jest sparaliżowana. Wygrała w sądzie pracy i jest z tego dumna. Kto by nie był.

Bob
Pomocnik Corinne. Posiada specjalne uprawnienia do popychania ludzi na wózkach inwalidzkich. Pcha ich pod górę, pcha ich na schodach i w windzie. Aby nie wyjść z wprawy - popycha nie tylko niepełnosprawnych.

Kenneth
Pracownik straży granicznej. Nazywany w swojej branży "sokolim oczodołem". Za każdym razem kiedy Ian chce prześlizgnąć się niepostrzeżenie przez stanowisko kontroli, Kenneth od razu go dostrzega.

Policjant
Stoi na straży praworządności. Przeczesuje lotnisko w poszukiwaniu zagrożenia. Krążą pogłoski po wsi, że zaciągnął się do policji po atakach z 11 września. Tak zupełnie zaraz po nich.

Matka Rossa
Ciężki przypadek i wbrew pozorom nie chodzi mi tutaj o jej niekorzystny BMI. Stara się przemycić swojego syna do samolotu korzystając przy tym z ulgi skierowanej do dzieci do lat 2. Niestety, z dość marnym skutkiem.

Kierownik szkoły pilotażu
Przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną z Tommym. Pyta go o wiek, nazwisko i o kilka innych rzeczy. Gdy okazuje się, że Tommy boi się latać, czym prędzej kończy rozmowę. Podobnie jak jego karierę.

Rodzice Charliego
Rodzice sparaliżowanego synka o wdzięcznym imieniu Charlie. Chcą skorzystać z pomocy Mosesa i jego organizacji charytatywnej "WishWings". Nie wiedzą, że nie powinny tego robić.
Ochroniarz - wykrywacz macaczy
Za dnia i nocy dzielnie ochrania lotnisko. W porze obiadowej poszukuje ludzi, którzy zachowują w niezbyt stosowny sposób. Jeżeli kogoś macasz, dotykasz, bądź chcesz to zrobić, on cię przyłapie i sowicie ukarze.


Gościnnie:


- David Schwimmer
- Geri Halliwell
- Rupert Grint
- Barbara Windsor
- Anna Friel
- Dale Winton

:: Światowy dzień

:: Napisz


:: facebook


               
:: talk-show


:: tubowe filmy

:: polecamBones, Kooeci, Boreanaz, Deschanel, polska strona serialu Kooeci

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite

:: Kanał RSS


:: Wspomóż 
"Thank you for the website", "Keep up the good work" - Matt Lucas & David Walliams

Copyright © 2007-2011 LittleBritain.pl || Photos: © BBC © HBO