:: Le menu
Newsy
Historia prawdziwa
Zostaw Swój Ślad
Promocja
LinkY
O mnie
O stronie
:: come fly
   with me
Info
Postacie
Odcinki
Napisy
Video
Galeria
:: Little Britain
Początek
Twórcy
 - Matt Lucas
 - David Walliams
Postacie
 - Andy & Lou
 - Vicky Pollard
 - Daffyd Thomas
 - Emily Howard &
   Florence

 - Marjorie Dawes
 - Kenny Craig
 - Sebastian & Michael
 - Carol Beer
 - Mr Mann, Roy &
   Margaret

 - Anna
 - Maggie & Judy
 - Dennis Waterman
 - Ray McConney
 - [eng] More...
Serie TV
 - Vol. 1
 - Vol. 2
 - Vol. 3
Little Britain Live
Little Britain Abroad
Little Britain: The Video
  Game

:: LB: USA
Info
Postacie
Odcinki
Video
Tapety
Galeria
:: LB: MOVIE
Info
:: Rock Profile
Info
- Sezon I i II
- Sezon III
DVD Extras
Galeria
:: Corners
Talk-Show
Fat Fighters
Na intymnie
Sport Relief
Reklamy TV
Wall of Fame
Dla smakoszy
Kröd Mändoon
George Dawes
Monster Trucks!
Look into my eyes
Desert Island Discs
The Boy in the Dress
Alicja w Krainie Czarów
:: LB Stuff
Napisy
Tapety
Galeria
Konkurs #2
Konkurs #1
Autografy
  Gry:
 - Full ver.
 - Demo ver.

 :: Na intymnie - seksualne porady Vicky PollardVicky Pollard, matka sześciorga dzieci (do tylu się jak na razie przyznała) postanowiła poświęcić Wam nieco swojego czasu i odpowiedzieć na pytania, które nurtują całą Polskę i pół Afganistanu. Problemy, które skrywaliście pod kocem, szlafrokiem i obrusem, nareszcie ujrzały światło dzienne! Stańcie w wygodnej pozycji, weźcie kubek czegoś gorącego... seksualne porady czas zacząć!

--------------------

- Mężczyzna często o mnie myśli. Czy zajdę z nim w ciążę? Czy z kimś innym? – Dagmara, 24 lat.
Vicky Pollard - Owszem, istnieje taka ewentualność. Miej się zatem na baczności i częściej spoglądaj za plecy.

- Co się dzieje z moim ciałem? Jak je poznać skoro czasu brak? Vicky, proszę pomóż! – Andrzej, 17 lat.
V.P.- Drogi Andrzeju. Skończ ściągać bułgarskie pornosy z japońskim dubbingiem i weź się w garść! Na początek poznaj się z sobą przed lustrem, a później spróbuj w towarzystwie. Jeżeli to nie pomoże, to zapuść wąsa, tak aby spoglądając na niego z góry, zasłaniał krocze.

- Droga Vicky, zamierzam zajść w ciążę. Czy na czczo zdziałam więcej? – Olimpia, 19 lat.
V.P.- Lepiej będzie, gdy zapomnisz o dziecku. Dzieci to samo zło! Sama mam ich 6-tkę, więc wiem co mówię.

- Jestem w drugim trymestrze. Czy mogę używać mocnego żelu do włosów łonowych? Czy lepiej go odstawić w siną dal? – Joanna, 26 lat.
V.P.- Proponuję go odstawić, chyba, że chcesz zaszkrobać partnera (tam) na amen.

- Od kilku lat zaspokajam się poduszką (jaśkiem) na przemian z pufą stojącą w salonie. Czy jestem przedwcześnie dojrzała? Czy jestem po prostu puszczalska? – Anna, 21 lat.
V.P.- Pufą powiadasz... zdaje się, że ktoś tu ma poważny problem! Spróbuj przenieść się na fotel swojego starego, a później na niego. Powinno Ci to pomóc.

- W wakacje chciałabym pracować jako ratownik. Czy to, że moje wargi sromowe są niesymetryczne jakoś na to wpłynie? – Joanna 22 lat.
V.P.- Tadżykistańscy naukowcy dowiedli, że niesymetryczne sromy stawiają większy opór w wodzie. W Twoim przypadku zalecałabym Ci skorzystanie z kilku spinaczy. Od razu powinnaś poczuć ulgę.

- Jakiś czas temu kochałem się w sandałach. Bardzo mnie to nakręciło! Ostatnio nie mogę ich jednak znaleźć. Co robić? – Tomasz, 49 lat.
V.P.- Mimo wszystko spróbuj je znaleźć. Jeżeli to się nie powiedzie, udaj się do najbliższego obuwniczego i poproś o więcej.

- Znajomy poderwał mnie na hałkę z dżemem i obwisłą klatę. Czy ten związek ma jakieś szanse? – Dominika, 16 lat.
V.P.- Ponoć najtrwalsze związku bazują na pszennych rogalach z pasztetem i miękkich podbródkach, ale... hałka z dżemem i obwisła klata powinna dać radę. Chyba, że nie... i wtedy wrócisz do punktu wyjścia.

- Mój ojciec jest szkutnikiem. Czy syn pójdzie w jego ślady? – Adela, 16 lat.
V.P.- Uracz go jednośladem w krocze. Dzięki temu poznasz jego najczarniejsze tajemnice, a może nawet PIN, NIP i Regon!

- Słyszałam, że jedząc dużo pasty z makreli można urodzić bliźniaki syjamskie. Czy to prawda? – Jagoda, 13 lat.
V.P.- No.

- Odkąd sięgam pamięcią zaspokajam się łyżką. Czy przejść na chochlę? Czy się poddać? – Ula, 14 lat.
V.P.- Proponowałabym Ci przejść na większy kaliber. Jeżeli na chochlę staniesz się z czasem za luźna, polecam skorzystać z miksera z misą obrotową, albo trzepaczkę do jaj (brata).

- Czy wstrzymując własne potrzeby fizjologiczne (i oddech) można wpłynąć na zwiększenie libida u partnerki? – Lucjan, 15 lat.
V.P.- Krążą pogłoski po wsi, że każdorazowe zatrzymanie moczu skraca życie kobiety o 35 minuty, a u mężczyzn... skraca się członek. Rób jak uważasz.

- Czy sperma na plecach boli? – Kalina, 27 lat.
V.P.- Zależy kiedy, gdzie i kogo. Jeżeli partner wciska Ci przy tym w oczodół kluczyki z garaży do dziadkowego motoroweru i klnie na zabój, to rzeczywiście – możesz odczuwać pewien dyskomfort. W pozostałych przypadkach delektuj się tym faktem!

- Ostatnio kochałem się w pozycji „na nagiego mędrca”. Gdy wstałem, to strzeliło mi w kolanie i od tego momentu podczas jego zginania wydaję dziwny dźwięk. Bardzo mi to przeszkadza, gdyż nie mogę w spokoju oglądać TV. Vicky, w Tobie jedyna nadzieja! Pomóż! – Sławomir, 30 lat.
V.P.- Nie dziwota, że kończyna Ci nawaliła. Pozycja „na mędrca” jest wyjątkowo wymagająca! Praktykują ją jedynie izraelscy mistrzowie origami i ich matki. W sprawie TV niewiele Ci pomogę. Kup plazmę i oglądaj z bliska. Ja bym ta zrobiła.

- Rafał podczas stosunku obspermił miedziaki i teraz nie chcą mi ich przyjąć w sklepie. Jak to zrobić by je wydać? – Judyta, prawie 18 lat.
V.P.- Jest to częsty problem wśród młodzieży. Na drugi raz schował portmonetkę daleko od jego „fujarki”. Jeżeli już się do niej dobierze, to udawaj, że te pieniądze nie są Twoje.

- Mój chłopak zdradza oznaki przytycia. Co robić?! Głodzić go? Czy złożyć mu leżak gdy będzie siadał? – Marcelina, 20 lat.
V.P.- Przemoc zdecydowanie nie wchodzi w grę. Chociaż… spróbuj przeprowadzić akcję z leżakiem. Jeżeli to nie poskutkuje, przypiecz mu koniuszek języka gorącym napojem z saturatora. Sutki też możesz mu przypiec. Niech zrozumie swój błąd!

- Za rok stuknie mi 15-stka. Czy to dobry wiek na rozpoczęcie zalotów? Czy lepiej poczekać aż tam w pełni zarosnę? – Milena, 14 lat.
V.P.- Zalecałabym Ci poczekać. Nie ma sensu przyspieszać pewnych rzeczy. Jeżeli poczujesz się w pełni zarośnięta, skorzystaj z tego i zacznij działać.
 
- Ostatnio znajomy malarz przejechał mi swoim pędzlem. Czy wciąż jestem w ciąży? Bo się boję o to! – Regina, 56 lat.
V.P.- I słusznie! Z malarzami jak mechanikami – nigdy nie wiadomo gdzie zanurzą swoje narzędzie (pracy).

- Mój chłopak pachnie jak niemyty brutal. Jak go wyleczyć, żeby mnie „tam” nie zaraził? – Sabina, 32 lata.
V.P.- Daj mu mydło przeciwbakteryjne i przeciwdepresyjne... i natrzyj mu plecy rutinoscorbinem. Bród powinien go opuścić. Ty również.

- Znajomy przeleciał pracownika sprzedającego świeże precle. Czy mu to wybaczyć? Czy potępić? – Urszula, 27 lat.
V.P.- W ramach rewanżu złap go za łosiosia i zaciągnij do pobliskiego mięsnego. Tam już będą wiedzieli co z nim zrobić!

- Czy mój penis jeszcze urośnie? – Zygmunt, 72 lata.
V.P.- W Twoim wieku raczej Ci już to nie grozi.

- Kiedy miałam stosunek z moim byłym, on wsunął się do mojej pochwy bezszelestnie od tyłu. To już drugi raz kiedy bierze mnie w tej pozycji i nie wydaje przy tym żadnych dźwięków. Czy to oznacza, że jestem zbyt luźna? Tzn. że mam luźne boczki? – Patrycja, 25 lat.
V.P.- Stosunki z byłymi są prawnie zakazane. W Twoim wypadku zrobię jednak wyjątek i dam Ci radę... Gdy jeszcze raz nie wyda żadnego dźwięku, to uderz go w przęsło i zahacz o mosznę. 'Mosz' jak w banku, że się odezwie!

- Mój „ptaszek” wydaje dziwne dźwięki, gdy piszę na maszynie. Jak ją naprawić? – Wit, 33 lata.
V.P.- Drogi Wicie, zdaje Ci się!

- Czy mój biust powiększy się pod wpływem niechcianej ciąży? – Milena, 16 lat.
V.P.- Mileno niechciane ciąże zazwyczaj wpływają korzystnie na wielkość biustu, ale niestety muszę Cię zmartwić. Dotyczy to jedynie osób, których imię zaczyna się na literę K, a kończy na CH. Sory!

- Czy błona dziewicza chroni przed chorobą lokomocyjną? – Marzena, 18 lat.
V.P.- Ponoć chroni również przed starością, wypadaniem jedynek i nagłym odbijaniem się wstręną żółcią. Ale to tylko takie babskie pierdoły nie poparte żadnymi naukowymi dowodami.

- Podczas seksu nie domyka mi się prawa powieka. Z całych sił staram się ją domknąć, ale niestety nic z tego nie wychodzi. Co zrobić, aby rozciągnąć mięśnie pochwy? – Donata, 45 lat.
V.P.- Staraj się więc skupić, albo na lewej powiece, albo na oczodole partnera (obojętnie którym). Mięśnie pochwy skutecznie rozciąga wiatr, więc nie unikaj przeciągów i staraj się wychodzić w góry wbrew ostrzeżeniom GOPR'u. "Kiedy hula, w kroczu (większa) dziura" - takie powiedzenie, tak na "zaś".

- Gdy puszczam "bąki" podczas pettingu bardzo się krępuję i zamykam się w sobie. Moja partnerka jest za to wniebowzięta! Ubóstwia ten tembr moich gazów odbijający się o jej nogę. Co zrobić, aby spotęgować jej doznania? – Tadeusz, 63 lata.
V.P.- Mam na to dwie rady. 1 - kochaj się z tamburynem, którego cykady rozniosą Twoje aromaty. 2 - przed stosunkiem ogołodź pokój ze wszystkich mebli i wszystki sprzętów (swój zostaw!). Echo będzie się tak niosło, że rozwali okoliczny sonar i kubeł na zurzyte mokasyny.

- Moja kobieta wyrzuca mi, że kocham się jak rasowy anal(fabeta). Co zrobić, aby mi tak nie docinała? Zaprosić ją na oralne igraszki w mennicy? Czy olać sprawę i olać anal? – Stefan, 29 lat.
V.P.- Drogi Steffi... nie wiem, czy mogę być z Tobą w pełni szczera i wypowiedzieć się w pełni na ten temat. Tą stronę oglądają moje bachory i nie chcę, aby sobie źle o matce pomyślały. Ale co mi tam... Igraszki w mennicy raczej nie wchodzą w grę. Jest tam zbyt zimno. Jeżeli Twoja kobita wyzywa się od anal(fabetów), to jedynie co możesz zrobić, to zapisać się na kółko sprawnych członków i do biblioteki. Członkostwo w obu przypadkach jest darmowe.

- Mam bardzo fajnego chłopaka, ale kiedy się kochamy on mnie przedrzeźnia, symuluje mój orgazm, po czym wstaje i idzie skończyć do łazienki nad wanną. Czy ze mną jest wszystko o.k.? – Agnieszka, 39 lat.
V.P.- Nie byłabym tego taka pewna. Z tego co widzę, to tylko i wyłącznie Twoja wina! To przez takie jak Ty rozpadają się rodziny i przedwcześnie wypadają włosy łonowe! Zmień się, zamień wannę na kabinę prysznicową, a gdy kolejny raz będzie chciał skończyć nad wanną, podnieś nos na kwintę i czekaj....

- Mam okres od 2 tygodni. Na początku pojawiał się całkiem normalnie i punktualnie. W ostatnim czasie obserwuje tylko brunatną wydzielinę. Czy jestem w ciąży? Ostatnio zdenerwowałam się, bo uświadomiłam sobie, że na basenie pływałam bardzo blisko jednego chłopaka. Co prawda nie ocierał się o mnie swoim członkiem, ale chyba coś było jednak na rzeczy. Dodatkowo rodzice chcą mi się rozwieść! Proszę... Vicky, pomóż! – Ludmiła, 76 lat.
V.P.- "Oh my God! I sooo can't believe You said that! You little pervert!"

--------------------Jeżeli trapią Was jakiekolwiek problemy natury damsko-męskiej (męsko-męskiej, damsko-damskiej i męsko-mięsnej) piszcie! Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi... chyba, że jest żadne. Pozdrowienia znad ramienia!
Wasza Vicky Pollard!

:: Światowy dzień

:: Napisz


:: facebook


               
:: talk-show


:: tubowe filmy

:: polecamBones, Kooeci, Boreanaz, Deschanel, polska strona serialu Kooeci

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite

:: Kanał RSS


:: Wspomóż 
"Thank you for the website", "Keep up the good work" - Matt Lucas & David Walliams

Copyright © 2007-2011 LittleBritain.pl || Photos: © BBC © HBO