:: Le menu
Newsy
Historia prawdziwa
Zostaw Swój Ślad
Promocja
LinkY
O mnie
O stronie
:: come fly
   with me
Info
Postacie
Odcinki
Napisy
Video
Galeria
:: Little Britain
Początek
Twórcy
 - Matt Lucas
 - David Walliams
Postacie
 - Andy & Lou
 - Vicky Pollard
 - Daffyd Thomas
 - Emily Howard &
   Florence

 - Marjorie Dawes
 - Kenny Craig
 - Sebastian & Michael
 - Carol Beer
 - Mr Mann, Roy &
   Margaret

 - Anna
 - Maggie & Judy
 - Dennis Waterman
 - Ray McConney
 - [eng] More...
Serie TV
 - Vol. 1
 - Vol. 2
 - Vol. 3
Little Britain Live
Little Britain Abroad
Little Britain: The Video
  Game

:: LB: USA
Info
Postacie
Odcinki
Video
Tapety
Galeria
:: LB: MOVIE
Info
:: Rock Profile
Info
- Sezon I i II
- Sezon III
DVD Extras
Galeria
:: Corners
Talk-Show
Fat Fighters
Na intymnie
Sport Relief
Reklamy TV
Dla smakoszy
Kröd Mändoon
George Dawes
Monster Trucks!
Look into my eyes
Desert Island Discs
The Boy in the Dress
Alicja w Krainie Czarów
:: LB Stuff
Napisy
Tapety
Galeria
Konkurs #2
Konkurs #1
Autografy
  Gry:
 - Full ver.
 - Demo ver.

 :: Little Britain'owy KONKURS!WYNIKI!

6 kwietnia w godzinach wieczornych, jednoosobowa komisja w składzie:
administrator strony http://www.littlebritain.pl,
po kilku dniach mentalnych przygotowań, odpowiedzi na wiele nurtujących pytań z cyklu: "Który koń lepszy?",
"Z którego monologu Vicky byłaby 'najdumniejsza'?", itp, itd...
ogłosiła, iż 10 szczęśliwców, którzy posiądą:
płytę DVD "Mała Brytania za granicą" + prezent niespodziankę,
to:


1) Marta M. - Poznań

„No bo tak, no bo nie, no bo... to było inaczej, nie wiesz o tym, przecież wszyscy to wiedzą, że Betty puszcza się z Mikiem, ja też z nim byłam, ale to nie prawda, bo mnie rzucił, wcale nie był fajny, chociaż wygląda zupełnie jak Steven Seagal, to że ukradłam cukierki z marketu to jeszcze nie znaczy, że jestem lesbijką, tak jak Susan, o której wszyscy wiedzą, bo się lizała z Meg po wuefie, jak nikt nie widział, ale ja widziałam, bo stałam na taborecie i było widać, bo musiałam sobie wkładać czopek, to było nawet przyjemne, nie dotykaj mnie tam!, ja byłam z Carterem na wycieczce, bo mnie wział, bo chciał mnie przedymać, robił jakieś podchody dziwne, ale oczywiście się nie dałam, bo on jest zbokiem, a może dałam, nie pamiętam, więc nie odzywaj się! (so shut up! ;) ), ale ta wycieczka była bez sensu i się stamtąd urwałam, bo Carterowi się zepsuło dynamo w rowerze i robił za bohatera, a ja wtedy jadłam pączusie, co je ukradłam Emily ze szkoły, bo ona i tak jest gruba, więc co za różnica, poza tym ona robi z siebie księżniczkę, bo jej tata przeleciał Ericę Steinbach na pokazie rac świetlnych, ale nie wierz jej, bo to nie prawda, każdy to wie, nie mógł tego zrobić, skoro ona jest lesbijką, i lubi sobie tam wsadzać latarkę...”


2) Adam S. - Częstochowa

„No bo tak, no, bo nie, bo tak, wszystko to przez Erika Steinbach, która twierdzi że jakiś Żyd zrobił jej palcówkę w kiblu ale to nie prawda bo to był tylko czopek, a jak byłam raz na wycieczce klasowej to wąchałam klej ze Stefani, która potem kleiła się do Boba, on zrobił jej minetę a skłamał, że to ja, dostał za to ode mnie taboretem i wyglądał zupełnie jak Steven Seagal „shut up”  A raz w dzieciństwie jak bawiłam się z moimi ojcami w podchody schowałam się w miejskim kiblu, spotkałam tam Georga Michela  „o God” jaki on  „it`s gorgeous”  powiedział mi pewna tajemnice, której nie mogę jej zdradzić, bo by wyszło na jaw, że jest gejem.

A kiedyś jak wsiadłam w autobus to pojechałam do Londynu w północnych Włoszech, spotkałam tam Kelly, ale ona udała, ze mnie nie zna, bo była z mamą, która chwali się, że lubi swoja prace, ale to nie prawda, bo ona sprzedaje swoje narządy, ostatnio sprzedała drugie kolano „shut up” a ta gruba lesba z klatki obok, bo ja na kilometr lezbe poznam, ukradła mi dynamo z roweru, bo skończyły się jej pewnie baterie w fallusie i nie miała jak sobie rozkapturzyć swojej dziurki, no, bo tak, no bo jak siedziałam na kiblu i topiłam maleństwo przypomniałam sobie jak nauczyciel wychowania fizycznego obmacywał mnie w szatni po mojej myszce, a jak mu powiedziałam nie dotykaj mnie tam, bo chciało mi się lać, to powiedział, że lubi złoty deszcz i teraz czeka na niego jak dzieci w Afryce. Pamiętam jak raz kradłam sobie dres ze sklepu i złapały mnie gliny i ten jeden powiedział mi, że wszyscy zazdrosna mi urody, bo chciał mi tylko przelecieć, ale ja nie jestem taka łatwa, bo ze mną trzeba chodzić,

„o God” a jak po piątym dziecku, kiedy to tak cieszyłam się, że mam tam w końcu pusto, okazało się, że przez przypadek latarka została w brzuchu, bo lekarz tak się we mnie wpatrywał, że zaszył ją i potem mówił, że to dla dobra następnego dziecka, bo dzieci boja się ciemności…”


3) Katarzyna S. - Szczytno

"Yeah but no but yeah but poszlysmy z shelley do parku I to nie ja normalnie zamknij sie jakies dzieciaki graly w podchody a Michael ten co jest chlopakiem rachel zaczal odpalac race i je straszyc jako zart anyway jeden z dzieciakow rzucil w niego latarka ale trafil w psa który miał wyraz twarzy jak erika steinbach z czopkiem w tylku zabral sie i uciekl a ta szmata kelly richards co ostatnio przyniosła sobie taboret do autobusu zaczela podwalac się do michael’a to poszłyśmy z shelley do niej a ona zaczela nas szturchac to ja do niej: nie dotykaj mnie tam wiedzmo! Dałyśmy jej niezle w ryj i potem michael przeleciał mnie za lodziarnia i wtedy jakis nowy dzieciak oderwal jakiemus dziadkowi dynamo od roweru i rzucil je w nasza strone to on tez dostal jako żart i potem miał twarz plaska jak steven seagal trzy lata temu.”


4) Anna S. - Kurów

.... bo znasz Kaz? To nie słuchaj jej bo to największa dziwka w okolicy zaraz po mojej matce! A w ogóle to wszystko to była wina Karrie bo dwa dni temu jak jeszcze nie miałam dzieci bawiłyśmy sie w podchody i była juz noc i nie mogłyśmy znaleźć Cindy,która ma 4 sutki i Kaz potrzebowała latarki bo było ciemno chociaż po wypiciu takiej ilości alkoholu sutki Cindy powinny świecić w ciemnościach.czekaj...  Gdzie ja byłam... A! Bo Kaz potrzebowała latarki bo miałyśmy  tylko dynamo a Karrie dała jej racę, którą Kaz wsadziła sobie do nosa i prawie wysadziło jej mózg! Zabrałyśmy ja do szpitala na taczce bo mój samochód zabrała policja a lekarze polożyli ją obok erici Steinbach!/ To było takie niegrzeczne.... A tak czy inaczej to ona niczego nie zrobiła więc się zamknij! Leżała do dołu brzchem a obok niej na taborecie siedziało coś w rodzaju wielkiej czarnej pielęgniarki wpychającej jej czopek między poślady! A w ogóle to nie dotykaj mnie tam! Albo tak... albo nie... albo tak... albo nie... albo tak bo robisz to zpełnie jak Steven Segal kiedy byliśmy za kulisami. Co? Nie patrz tak na mnie!

Vickyo wiele lepiej czyta się w oryginale wiec przetłumaczylam ^^

.... coz U know Kaz? Well, don't listen to her coz she's the biggest slut in the city right after my mother! But she hasn't done even sumfin' of nuffin' coz it was all for Karrie coz 2 days ago when I didn't have the babies yet we were playin' hare and hounds and it was night and we couldn't find Cindy who's got 4 nipples and Kaz needed a penlight coz it was dark, however after a few bottles of alcohol her tits should have  been glowing in the dark...Wait...Where was I? Ah... Coz Kaz needed a penlight because we had only a bicycle dynamo and Karrie gave her a flare which Kaz stuck into her nose which almost blew out her brain so we took her to the hospital by wheelbarrow coz the cops had taken my car away and the docs put her in the same room as Erica Steinbach! It was so rude.... But anyway she hadn't done even sumffin' or nuffin' so shut up! She was lying her face down and some kind of a big black nurse sitting on a stool was putting a suppository  into her buttocks! hey! don't touch me! Or yes.... or no.... or yes.... or no.... or yes coz you're doing this like Steven Segal when we were backstage! What?! Don't give me evils!


5) Karolina Z. - Rzeszów

Yeah but no but, w każdym razie powiedziałam tej zdzirze Erice Steinbach, żeby sobie włożyła latarkę tam, gdzie czopek nie dociera za te podchody do mojego mena. Kiedyś ją wysadzę w powietrze dynamem, czy jak to sie tam mówi, zupełnie jak Steven Seagal. Nie dotykaj mnie! Ta głupia krowa zadzwoniła na policję jak skroiłam taboret z Biedronki. Zresztą nie słuchaj jej bo ona nosi sandały, odpala fajki od racy i ma wszy.


6) Mateusz L. - Łódź

"Yeah but no but  ale to była Fransis, która w sumie nie była zaproszona, ale i tak nie wzięła latarki tylko taboret, no to jej mówię, żeby zapaliła racę to zaczniemy podchody, ja tego nie ukradłam tylko ta zdzira Kate, której wypadł czopek, gdy zobaczyła Erike Steinbach przejeżdżającą na rowerze ze skrzypiącym dynamem, wiec mówię mu nie dotykaj mnie tam, tylko tu, bo ci przyp..le zupełnie jak Steven Segal, wiec na pewno mnie tam nie było i jestem zupełnie jak to sie mówi niewinna!”


7) Roman P. - Wieruszów

"Yeah but no but,........................
 ... yeah but no, to nie ja popchnęłam jennifer w lesie, jakżeśmy bawiły sie w podchody, bo to judy zrobiła całą tą akcję z racą. Bo ona jest tak jędzowata jak Erika Steinbach i nie ma żadnego kolesia, a jak się tegowali z kylem, to powiedziała mu że jest bezpieczna a wzięła tylko czopka, głłupia! a ja wpadłam w lesie na kyle'a i on chciał mnie przelecieć, więc krzyknęłam : nie dotykaj mnie tam! i wypaliłam racę a potem pieprznęłam go w dziób , zupełnie jak Steven Segal. Wtedy zbiegły się te dwie suki, a jednej popsuło się dynamo w rowerze i zamiast wracac do domu, wpadła do rowu. A jennifer mówiła że taboret złamałam wczoraj jak usiadłam u niej w domu, a to nieprawda, to jest tak NIEFAIR! i wtedy dostała ode mnie i chyba leży w krzakach ale to nie ja, bo ja jestem Vicky Pollard. "


8) Damian P. - Siemianowice Śląskie

Tak ale nie ale...kiedy Emily usiadła na TABORECIE to wbił jej sie CZOPEK w dupe. Zamknij sie!
Wtedy Johnowi odpalila sie RACA i robił PODCHODY zeby zaświecić LATARKĄ prosto w majtki Matta. On zawsze byl heterofobem! Ale ja nic o tym nie wiem..
Mark tez bzykal pania z matematyki kiedy ona walczyla ze zlodziejem ktory jej chcial ukrasc torebke..ZUPEŁNIE JAK STEVEN SEAGAL!
O moj Boze! Wygladasz jak ERIKA STEINBACH..w kazdym razie Denise jak byla na obozie to jadla wiewiorcze bobki bo myslala ze to orzechy, a David jest gejem bo wlaczyl w rowerze DYNAMO a nie wiedzial jak sie pedaluje!
No nie wierze! NIE DOTYKAJ MNIE TAM jak jesz ty paskudna gruba lezbo!


9) Andzej Z. - Warszawa

"Yeah but no, but yeah...  nie mogę w to uwierzyć! Wczoraj, gdy goliłam bobra Clarence z Jessicą zaszły mnie od tyłu i chciały mi cichaczem zaaplikować czopek. Powiedziałam: noł łej! I cisnęłam w nie dynamo od dziadkowego motoroweru. Anyłej... znacie Andżelo Duplagę, tego co wygląda zupełnie jak Steven Seagal? Palant zaciągnął mnie za saturator i chciał sprawdzić mnie latarką. Krzyknęłam: nie dotykaj mnie tam ty stara ździro! Widzielibyście jego minę! Wyglądał zupełnie jak Erica Steinbach bez makijażu i na czczo! Anyłej... wczoraj z warzywniaka zwinęłam babce taboret. Później owinęłam go w papier i zamontowałam na górze racę. Myślałam, że taki prezent będzie jak ulał na rocznicę ślubu syna brata mego wyjka jego taty czy coś tam. On zamiast wykrzywić ryja w przypływie szczęścia powiedział, że ma mnie za tłustego różowego dresa co lubi grać w podchody. A ja do niego: shut up! A on mi: sraj się! To ja mu przycisnęłam z całej siły poliko do framugi i wyzwałam od męskiej szmaty! Tak właśnie było!"


10) Barbara J. - Siemianowice Śląskie

Yeah but no but, on pędził jak dynamo, ta raca to tylko tak wygladała, a Erika Steinbach nie wie, idiotyczne to i do dupy jak czopek, nie dotykaj mnie tam!, latarka nie działała więc nie widziałam, podchody to gra dla dzieci, i ten koleś na kole to zupełnie jak Steven Seagal, taboret może to wyjaśni

-----------


Takie info, tak na 'zaś'....

Łącznie przysłaliście mi 16 prac.
Jeżeli chodzi o odpowiedź na pierwsze pytanie, to poprawna liczba wynosi: 666,
jednak okazuje się, że istnieje jeszcze kilka innych, równie prawdopodobnych.
Stąd też... każda liczba została przeze mnie uznana.

Nie ukrywam, że wszystkie prace trzymały bardzo wysoki poziom!
Gdybym tylko mógł, nagrodził bym Was wszystkich.

Dzięki za wzięcie udziału!

-----------------------------------------------------------

Mam zaszczyt ogłosić pierwszy KONKURS w historii strony!
Dzięki firmie Best Film, nareszcie będę mógł Was czymś obdarować.
A nagrody są nie byle jakie! 10-ciu szczęśliwców otrzyma
"Małą Brytanię za granicą" na DVD!


Co zrobić, aby zgarnąć jedną z 10 płyt DVD?
Instrukcję znajdziecie poniżej.


# 1 - po pierwsze, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:
    Jak wszyscy wiecie (albo i nie) David Walliams przepłynął Kanał La
    Manche. Pytanie brzmi - jako której osobie na świecie udał się ten wyczyn?

# 2 - po drugie, korzystając z wyrazów/zwrotów: latarka, taboret, raca,
    podchody, czopek, Erika Steinbach, dynamo, nie dotykaj mnie tam!, zupełnie
    jak Steven Seagal - należy w dokończyć poniższe zdanie Vicky Pollard:
    "Yeah but no but,........................ ".

# 3 - po trzecie i ostatnie:
    W 2 odcinku trzeciej serii Little Britain do sklepu Roya i Margaret przychodzi
    Mr. Mann w poszukiwaniu... obrazu z rozczarowanym koniem. Kursory w
    dłoń! Kto w załączniku przyśle mi portet najbardziej rozczarowanego konia,
    znacznie przybliży się do wygranej.


---------------------

Odpowiedzi, wraz ze swoimi danymi, przesyłajcie
do 4 kwietnia br. na adres:


konkurs@littlebritain.pl

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona - 8 kwietnia br.
[w Międzynarodowy Dzień Romów]
------------------------


A teraz takie małe "ale"...

ad "# 1" - dla ułatwienia dodam, że odpowiedź na to pytanie znajdziecie w jednym z najnowszych Cornerów. W razie braku poprawnej odpowiedzi będę zaliczał liczby najbliższe prawdy.
ad "# 2" - niestety muszą zostać wykorzystane wszystkie z podanych wyrazów/zwrotów. Oczywiście między nimi mogą pojawić się inne wyrazy.
ad "# 3" - technika prac jest dowolna. Możecie w zupełności wykorzystać właściwości windowsowskiego Painta. To nie musi być arcydzieło. Ważne, aby koń rzeczywiście wyglądał na rozczarowanego.

W razie pytań - mailujcie.


           
 

:: Światowy dzień

:: Napisz


:: facebook


               
:: talk-show


:: tubowe filmy

:: polecamBones, Kooeci, Boreanaz, Deschanel, polska strona serialu Kooeci

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite

:: Kanał RSS


:: Wspomóż 
"Thank you for the website", "Keep up the good work" - Matt Lucas & David Walliams

Copyright © 2007-2011 LittleBritain.pl || Photos: © BBC © HBO