:: Le menu
Newsy
Historia prawdziwa
Zostaw Swój Ślad
Promocja
LinkY
O mnie
O stronie
:: come fly
   with me
Info
Postacie
Odcinki
Napisy
Video
Galeria
:: Little Britain
Początek
Twórcy
 - Matt Lucas
 - David Walliams
Postacie
 - Andy & Lou
 - Vicky Pollard
 - Daffyd Thomas
 - Emily Howard &
   Florence

 - Marjorie Dawes
 - Kenny Craig
 - Sebastian & Michael
 - Carol Beer
 - Mr Mann, Roy &
   Margaret

 - Anna
 - Maggie & Judy
 - Dennis Waterman
 - Ray McConney
 - Pozostali...
Serie TV
 - Vol. 1
 - Vol. 2
 - Vol. 3
Little Britain Live
Little Britain Abroad
Little Britain: The Video
  Game

:: LB: USA
Info
Postacie
Odcinki
Video
Tapety
Galeria
:: LB: MOVIE
Info
:: Rock Profile
Info
- Sezon I i II
- Sezon III
DVD Extras
Galeria
:: Corners
Talk-Show
Fat Fighters
Na intymnie
Sport Relief
Reklamy TV
Wall of Fame
Dla smakoszy
Kröd Mändoon
George Dawes
Monster Trucks!
Look into my eyes
Desert Island Discs
The Boy in the Dress
Alicja w Krainie Czarów
:: LB Stuff
Napisy
Tapety
Galeria
Konkurs #2
Konkurs #1
Autografy
  Gry:
 - Full ver.
 - Demo ver.

 :: Fat Fighters


Witajcie Grubaski! Grubi! Małomobilni! Witajcie wszyscy! Tak wszyscy! Jeżeli sądzicie, że jesteście szczupli - GRUBO się mylicie. Tak naprawdę jesteście tłuści. O mój boże... tłuści to za mało powiedziane! Jesteście grubi jak klosz i ociężali jak glebo_wgryzarka. Tak, jesteście tłuści i nic tego nie zmieni... chociaż?
Witajcie nowi członkowie Fat Fighters! Poniżej zaprezentuję kilka porad, dzięki którym w mgnieniu oka (albo dwóch) przestaniecie być tak cholernie tłuści! Nazywajmy rzeczy po imieniu. Moję to Marjorie. Zapamiętajcie je!


# 1 Porada - Przekąski:
Jeżeli pomiędzy wczesnym, późnym, wieczornym i nocnym 'podwieczorkiem' poczujecie to charakterystyczne ssanie w Waszych pękatych basiorach - spoko loko! Mam na to sposób, który Wam pomoże.
Wyciągnijcie przed siebie obydwie dłonie i skierujcie je w rejony Waszego mieszkania, gdzie już dawno nie pojawił się odkurzacz/ściera - tak tak! skierujcie je w stronę KURZU!
Jak podaje WHO (Światowa Organizacja Zdrowia - Wy Grubasy)  garść kurzu (w tym wypadku będą to dwie) posiada więcej właściwości odżywczych niż kiść winogron, 1kg bananów, 2,3 tony jabłek i 5 mandarynek! Poza tym... co najważniejsze.... KURZ nie ma ani kszty kalorii! Tak, dobrze słyszeliście! Możecie się nim zajadać do woli! Aż Wam się łydki ze szczęścia zapocą!
                                                                     

# 2 Porada - Ćwiczenia:
Po zdrowej porcji pożywnego KURZU proponuję Wam serię ćwiczeń, które pobudzą Wasze...hmm jak to się nazywało? Mięśnie - macie Wy je jeszcze w ogóle?
Pompki - połóżcie się na czymś miękkim i wygodnym (plecami w stronę miękkiego). Zaprzyjcie na czymś nogi. Najlepiej na uprzednio rozłożonej stercie ciastek i tortów. Teraz punkt kulminacyjny! Wyciągnijcie ręce przed siebie. Nie da się? Nieważne.... może następne ćwiczenie Wam wyjdzie. Wy tłuściochy! Wstyd! Siara! Ale GRUBA wtopa!
Biegi - ubierzcie się w dres. Tak, ten szyty na Waszą specjalną miarę... Wybierzcie drogę, gdzie oprócz Was komuś uda się jeszcze przecisnąć. Proponuję opuszczone lotnisko, bądź jakieś ogromne pole namiotowe (czy muszę przypominać, że ma być również opuszczone!?).  No dobra Grubasy! Teraz punkt kulminacyjny! Silnie i grubo zmotywowani zamknijcie za sobą drzwi. Co? Winda* nie działa? Fakens! No nic, może następne ćwiczenie Wam wyjdzie. Wy tłuściochy! Ale kolejny Wstyd! Ale kolejna siara i gruba wtopa jednocześnie!
(* - w razie braku windy wymyślcie jakiś inny pretekst)
Jedzenie na czas - tak, to ćwiczenie na pewno Wam wyjdzie! Jest idealne, aby fachowo rozepchać sobie swojego pękatego buniora. Przygotujcie więc miskę pełną słodkości (może być posypana delikatnie lukrem z kurzem) i dawajta! Jako, że w tym ćwiczeniu chodzi przede wszystkim o czas, ustawcie sobie budzik. Nie, nie musicie się spieszyć. Zjedzcie trochę, a dopiero później po niego sięgnijcie. Ile czasu ustawić? Mnie się pytacie? A czy ja jestem tak tłusta, że zasłaniam widnokrąg, gdy schylam się rano po gazetę? Nie? No właśnie...


# 3 Porada - Potrawy Combo:
Tak jak już wspomniałam, KURZ ma ZERO kalorii. Jak więc wykorzystać ten fakt? Jeżeli np. ślinka Wam cieknie na widok jakiegoś smakołyku i macie wprost niepochamowaną ochotkę, aby go wciąć - możecie i to nawet tak, że nie zgrubniecie! Musicie jednak zastosować Dietę Combo. Polega ona na tym, aby wszystko co bardzo kaloryczne, zmieszać z... KURZEM. Wtedy dana portawa/cuks automatycznie przejmie właściwości, z których słynie KURZ - brak kalorii i ani grama tłuszczu. Oto cały sekret.

Na razie to tyle z mojej strony. Muszę kończyć... na biurku mam paczkę ciach, które nie mogą się zmarnować. Nie mogą...

                                                                                                Marjorie Dawes 
:: Światowy dzień

:: Napisz


:: facebook


               
:: talk-show


:: tubowe filmy

:: polecamBones, Kooeci, Boreanaz, Deschanel, polska strona serialu Kooeci

House, House MD, Greg House, Lisa Cuddy, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, House Fansite

:: Kanał RSS


:: Wspomóż 
"Thank you for the website", "Keep up the good work" - Matt Lucas & David Walliams

Copyright © 2007-2011 LittleBritain.pl || Photos: © BBC © HBO